EKO-FALA

Opublikowano: wtorek, 26, maj 2015
Czytaj więcej...

Rynek motoryzacyjny rozwija się w dynamicznym tempie. Przybywa coraz więcej samochodów. W zeszłym roku Polacy zarejestrowali przeszło 330 tysięcy samochodów osobowych Pod koniec 2011 roku w Polsce było ponad 24 miliony pojazdów. Opel , mercedes, skoda, te auta, bez względu na markę mają jeden wspólny element, bez którego nie mogą funkcjonować. Ten element to akumulator(epa).

Czytaj więcej...

EKO-FALA

Opublikowano: środa, 01, kwiecień 2015
Czytaj więcej...

Rynek motoryzacyjny rozwija się, wraz z nim wzrasta ilość posiadanych wśród społeczeństwa samochodów, które nie mogą funkcjonować bez akumulatora. Akumulator występuje w niemal wszystkich samochodach, a także wielu innych pojazdach mechanicznych. Występują w wielu formach na rynku: są zasadowe, żelowe, niklowo - kadmowe. Jednak najpopularniejszy to kwasowo – ołowiowy tzw. samochodowy (epa).

Czytaj więcej...

EKO-FALA

Opublikowano: wtorek, 24, marzec 2015
Czytaj więcej...

Światło może być wytwarzane za pomocą baterii, które służą nam niemalże w każdej dziedzinie życia. Są w latarkach, laptopach, telefonach. Rocznie Polacy zużywają ponad 290 milionów baterii. Są łatwo dostępne, można je kupić prawie w każdym sklepie. Zużyte i źle wykorzystane mogą stwarzać ogromne zagrożenie dla zdrowia. Jak bardzo mogą zaszkodzić, wiedzą już pierwszoklasiści i są świadomi tego, że należy je segregować, po to aby nie zatruwać środowiska (epa).

Czytaj więcej...

Moim zdaniem

Dzień Dobry Mazury

Na temat

Małe domy kultury

Inspiracje Joasi

Eko-fala

Facebook

Kontakt

Adres redakcji

ul. Rybna 1
11-400 Kętrzyn

BIURO REKLAMY