Programy

Opublikowano: wtorek, 03, listopad 2015
moim-zdaniem.jpg

MOIM ZDANIEM

Program z udziałem samorządowców, polityków oraz przedstawicieli różnych instytucji. Zaproszeni goście komentują wybrane wydarzenia tygodnia

na-temat.jpg

NA TEMAT

Program publicystyczny, poruszający problemy naszego regionu. Przedstawia lokalne inicjatywy, ciekawe rozwiązania i sposób ich realizacji. Program przedstawia także aktualne wydarzenia kulturalne i różne przedsięwzięcia lokalne. Będziemy gościć uczestników wydarzeń, przedstawicieli samorządów, stowarzyszeń lokalnych.

dzien_dobry_mazury.jpg

DZIEŃ DOBRY MAZURY

Każdy odcinek to wydarzenia, informacje, porady i ciekawi ludzie

czytaj-z-mazurska.jpg

CZYTAJ Z MAZURSKĄ

Statystyczny Polak sięga po książkę bardzo rzadko. Statystyczny młody Polak, robi to jeszcze rzadziej. Co możemy zrobić, żeby zapobiec nadchodzącej „katastrofie czytelniczej”? Program ma zachęcić i pokazać, że czytanie jest lekkie, miłe i pożyteczne. A w doborze książek pomogą specjaliści w tej dziedzinie.

Inspiracje-Joasi.jpg

INSPIRACJE JOASI

Przy dużej dozie kreatywności można stworzyć coś z niczego! I my pokażemy Wam jak! W programie zademonstrujemy, jak w ciekawy i kreatywny sposób można wykorzystać rzeczy, które nas otaczają. Będą małe i duże przeróbki, które powstały przy pomocy prostych narzędzi i składników. Udowodnimy, że w domowym zaciszu każdy jest w stanie zrobić przedmioty, które będą przydatne i użyteczne. A pomoże nam w tym Joanna Ładosz, instruktor plastyki w Gminnym Ośrodku Kultury w Barcianach, która prowadzi program.
eko-fala.jpg

EKO–FALA

Cykl programów telewizyjnych o tematyce ochrony środowiska. Propaguje wiedzę ekologiczną. Edukuje i informuje z zakresu ochrony środowiska i zagospodarowania odpadów. Informuje na czym polega recykling.

mazurskie-wedrowki.jpg

MAZURSKIE WĘDRÓWKI

Cykl reportaży z obszaru LGD Barcja, czyli gmin: Korsze, Sępopol, Reszel, Barciany i Gmina Wiejska Kętrzyn. Materiał filmowy uwzględnia historię, kulturę, tradycję, przyrodę oraz mieszkańców. Mazurskie Wędrówki, to 21 reportaży z 5 gmin. Program ukazuje działalność LGD Barcja, oraz przedsięwzięcia jakie dofinansowała w poszczególnych gminach.

 

Moim zdaniem

Dzień Dobry Mazury

Na temat

Małe domy kultury

Inspiracje Joasi

Eko-fala

Facebook

Kontakt

Adres redakcji

ul. Rybna 1
11-400 Kętrzyn

BIURO REKLAMY