TVM NA ŻYWO - GUDNIKI

Opublikowano: wtorek, 22, maj 2018
Czytaj więcej...

To jest program Telewizja Mazurska  "Na Żywo". Dziś gościmy po raz kolejny w Gudnikach. Tematem naszego  programu jest droga wojewódzka nr 590 a dokładnie odcinek Barciany – Biskupiec. Jest ona utrapieniem nie tylko mieszkańców Gudnik ale i mieszkańców okolicznych miejscowości.

Czytaj więcej...

TVM NA ŻYWO - KĘTRZYN

Opublikowano: sobota, 26, listopad 2016
Czytaj więcej...

Telewizja Mazurska Na Żywo, gościmy w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Kętrzynie. Miejsce nie jest przypadkowe, bowiem rozmawiamy o samochodach, które miały być zakupione i przeznaczone do przewozu osób starszych i niepełnosprawnych. Miały, ponieważ grupa radnych powiatowych zagłosowała na nie! Co o tym myślą zgromadzeni mieszkańcy?

Czytaj więcej...

TVM NA ŻYWO – SKIERKI

Opublikowano: czwartek, 29, październik 2015
Czytaj więcej...

„Telewizja Mazurska na żywo” gościła w Skierkach, w Gminie Barciany. Miejscowość zdobyła I nagrodę w zmaganiach wojewódzkich „Czysta i piękna zagroda – estetyczna wieś”.

Czytaj więcej...

TVM NA ŻYWO GAŁWUNY

Opublikowano: poniedziałek, 26, październik 2015
Czytaj więcej...

Telewizja Mazurska w Gałwunach w Gminie Kętrzyn, tam  realizowaliśmy program z cyklu "Telewizja Mazurska na żywo". Rozmawialiśmyz rolnikami na temat szkód wyrządzonych przez zwierzynę leśną (epa)

Czytaj więcej...

NA ŻYWO Z BOISKA

Opublikowano: czwartek, 02, lipiec 2015
Czytaj więcej...

Dziś relacja filmowa z boiska w Glitajnach. Jest to pierwszy program realizowany w tej formie. Od dziś będziemy tam, gdzie społeczeństwo potrzebuje naszej interwencji(epa).

Czytaj więcej...

Moim zdaniem

Dzień Dobry Mazury

Na temat

Małe domy kultury

Inspiracje Joasi

Eko-fala

Facebook

Kontakt

Adres redakcji

ul. Rybna 1
11-400 Kętrzyn

BIURO REKLAMY