DZIEŃ DOBRY MAZURY - ODCINEK 14

Opublikowano: sobota, 27, kwiecień 2019
Czytaj więcej...

 

Dzień Dobry Mazury - odcinek 14, tuż przed majówką. Wspaniali, charyzmatyczni goście i równie wspaniałe tematy do rozmowy. Wiele ciekawych informacji z Powiatu Kętrzyńskiego i z Giżycka.

Czytaj więcej...

DZIEŃ DOBRY MAZURY - ODCINEK 13

Opublikowano: piątek, 22, marzec 2019
Czytaj więcej...

Dzień Dobry Mazury - odcinek 13, wracamy do Państwa po przerwie .Wspaniali goście, ciekawe tematy. W programie: Pieniądze na lokalne drogi.  Spektakularny sukces kętrzyńskich pięściarzy. O Terapii schorzeń narządu ruchu i o bólu, jak z nim walczyć? . Sprawdzamy lokalną prasę. Opowiemy również o akcjach płynących z serca . O bezinteresownej pomocy potrzebującym.  O dietach i o tym jak się odchudzać i czy odchudzać się? O sytuacji w Szpitalu Powiatowym w Kętrzynie .Kończymy przeglądem bezpieczeństwa w Powiecie Kętrzyńskim.

Czytaj więcej...

DZIEŃ DOBRY MAZURY - ODCINEK 12

Opublikowano: czwartek, 20, grudzień 2018
Czytaj więcej...

Dzisiejszy odcinek to wydanie świąteczne i zarazem ostatnie w tym roku. Rozmawiamy o bezpieczeństwie, wydarzeniach kulturalnych i sprawdzamy lokalną prasę. Będzie także o potrawach wigilijnych, sporcie i o wymiarze duchowym Świąt. Sprawdzimy, czy zima zaskoczyła drogowców. A życzenia składać będą sobie mieszkańcy Kętrzyna. Na koniec świątecznie zainspiruje nas Joanna Ładosz, czyli Joanna Ładosz - Inspiracje Joasi. To wszystko już jutro w programie Dzień Dobry Mazury!

Czytaj więcej...

DZIEŃ DOBRY MAZURY - ODCINEK 11

Opublikowano: sobota, 15, grudzień 2018
Czytaj więcej...

Witamy Państwa w 11 odcinku Dzień Dobry Mazury. W dzisiejszym programie rozmawiamy między innymi o wydarzeniach kulturalnych w powiecie kętrzyńskim. O akcji, która otwiera serca Szlachetna PACZKA. Będzie mowa o Kopercie Życia. Przedstawimy Państwu sytuację w Schronisko Kętrzyn Pudwągi  i poinformujemy o tym co dzieje się w sprawie wypadku w Kętrzynie - śmiertelne potrącenie pieszego i o brutalnym pobiciu w korszeńskiej Arenie. Nie zabraknie także przeglądu prasy, który przedstawi Państwu debiutująca Michalina Papis.

Czytaj więcej...

DZIEŃ DOBRY MAZURY - WYDANIE SPECJALNE - ODCINEK 10

Opublikowano: czwartek, 08, listopad 2018
Czytaj więcej...

Dzisiaj w studiu Telewizja Mazurska w specjalnym wydaniu programu Dzień Dobry Mazury, zwycięzcy tegorocznych wyborów samorządowych. Włodarze Powiatu Kętrzyńskiego. Rozmawiamy o inwestycjach, zadaniach, planach na przyszłość i zmianach jakie nastąpią. Paweł Bobrowski, Wójt Gminy Kętrzyn, Ryszard Ostrowski - Burmistrz Korsz, Ryszard Niedziółka - Burmistrz Kętrzyna, Marek Janiszewski - Burmistrz Reszla, Marek Olszewski - Wójt Gminy Srokowo.

Czytaj więcej...

DZIEŃ DOBRY MAZURY - ODCINEK 9

Opublikowano: piątek, 05, październik 2018
Czytaj więcej...

Witamy Państwa w 9 odcinku Dzień Dobry Mazury. W dzisiejszym programie rozmawiamy o pracy, czyli sprawdzamy jakie oferty dostępne są w PUP w Kętrzynie. O stanie powiatowych dróg. Będzie także o sytuacji w Szpitalu Powiatowym w Kętrzynie. Nie zabraknie także tematów sportowych. Zaprosimy Państwa na Przegląd Artystyczny Osób Niepełnosprawnych. Zainspiruje nas Joanna Ładosz, Joanna Ładosz - Inspiracje Joasi. Zaskoczą nas dzieci z Przedszkola Miś Uszatek w Kętrzynie.Co jeszcze?Odpowiedz w programie.

Czytaj więcej...

Moim zdaniem

Dzień Dobry Mazury

Na temat

Małe domy kultury

Inspiracje Joasi

Eko-fala

Facebook

Kontakt

Adres redakcji

ul. Rybna 1
11-400 Kętrzyn

BIURO REKLAMY