WYPADEK W GAŁWUNACH. UCIERPIAŁO 5 OSÓB!

Opublikowano: czwartek, 24, listopad 2016

Kętrzyńscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego do, którego doszło w miejscowości Gałwuny w gminie Kętrzyn.

 

gawuny4.jpg

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki BMW 20-letni mężczyzna na prostym odcinku drogi wykonując manewr wyprzedzania pojazdu osobowego oraz ciągnika rolniczego z przyczepą nie zachował należytej ostrożności i uderzył w przyczepę. Następnie odbił się od niej, zjechał na lewy pas jezdni gdzie zderzył się z dwoma innymi pojazdami.  W wyniku tego wypadku 5 osób z obrażeniami ciała zostało przewiezionych do szpitala. 
Dzisiaj  o godz. 7.45 oficer dyżurny kętrzyńskiej Policji otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Gałwuny w gminie Kętrzyn doszło do wypadku drogowego. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący samochodem marki BMW 20-letni mieszkaniec miasta na prostym odcinku drogi wykonując manewr wyprzedzania pojazdu osobowego oraz ciągnika rolniczego z przyczepą nie zachował należytej ostrożności i uderzył w przyczepę. Następnie odbił się od niej, zjechał na lewy pas jezdni gdzie zderzył się z dwoma innymi pojazdami. W pojazdach podróżowało łącznie 8 osób. W wyniku tego zdarzenia 5 osób z obrażeniami ciała trafiło do szpitali w Kętrzynie oraz Bartoszycach.  Przeprowadzone badanie krwi wykaże czy kierowca BMW był trzeźwy. Teraz policjanci szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku.  

gawuny3.jpg

 źródło: KPP w Kętrzynie

Moim zdaniem

Dzień Dobry Mazury

Na temat

Małe domy kultury

Inspiracje Joasi

Eko-fala

Facebook

Kontakt

Adres redakcji

ul. Rybna 1
11-400 Kętrzyn

BIURO REKLAMY