POWIATOWA SESJA ZOSTAŁA PRZERWANA

Opublikowano: środa, 15, marzec 2017

Dzisiejsza Sesja Rady Powiatu Kętrzyńskiego została przerwana do poniedziałku. Na początku na wniosek Przewodniczącej Klubu PSL zdjęto punkt, który dotyczył łączenia szpitala kętrzyńskiego z reszelskim. Następnie rozpoczęła się gorąca dyskusja na temat budżetu i Wieloletniej Prognozy Finansowej w kontekście wydanych przez Regionalną Izbę Obrachunkową zaleceń.

 

IMG_1683.jpg

Ten sam Klub Radnych zobowiązał  zarząd do przygotowania nowej Wieloletniej Prognozy Finansowej. Jednak najważniejszy okazał się punkt , w którym radni mieli głosować nad zmianami statutu Powiatowego Domu Kultury. Zmiana ta w efekcje zmierza do likwidacji Radia Barcja, prowadzonego przez PDK. Już od dawna Radio jest solą w oku opozycji. Do głosowania nie doszło bowiem podjęto decyzję o przerwaniu obrad.
Jak twierdzi Michał Krasiński, wicestarosta Kętrzyński, – Radni, którzy chcieli zlikwidować radio, przestraszyli się mediów – Gdy zobaczyli , że cała Polska będzie z nich się śmiała, to  w panice przerwali obrady. Teraz będą zastanawiać się jak z tego wybrnąć.
Druga część Sesji Rady Powiatu Kętrzyńskiego w poniedziałek , 20 marca o godz. 13.00

Więcej na ten temat w relacji filmowej. Już wkrótce

Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/telewizjamazurska/photos/pcb.1863999967173878/1863998687174006/?type=3&theater

Moim zdaniem

Inspiracje Joasi

Na temat

Czytaj z Mazurską

Mazurskie wędrówki

Eko-fala

Facebook

Kontakt

Adres redakcji

ul. Mickiewicza 21
11-430 Korsze

[email protected]