ZABÓJSTWO W GMINIE BARCIANY!

Opublikowano: środa, 13, lipiec 2016

Kilkanaście ran kłutych, zadanych najprawdopodobniej nożem, a do tego obrażenia głowy miał mężczyzna znaleziony w nocy z wtorku na środę w Sławoszach (gm. Barciany). Rano policja zatrzymała dwie osoby, które mogą mieć związek z zabójstwem.

Wszystko wskazuje na to, że w czasie spożywania alkoholu doszło do sprzeczki pomiędzy biesiadnikami. Czterej mężczyźni zaczęli się kłócić, co skończyło się tragedią. Jeden z nich w wyniku odniesionych obrażeń zmarł, a drugi przebywa w szpitalu. Z jego relacji wynika, że mężczyźni pokłócili się o partnerkę jednego z nich. Wtedy w ruch poszły pięści i nóż.

- Więcej na ten temat będziemy wiedzieć dopiero jutro. Mogę potwierdzić, że ofiara miała kilkanaście ran kłutych, zadanych prawdopodobnie nożem, a także to, że zatrzymaliśmy dwie osoby mogące mieć związek z tą sprawą. W tej chwili trwają czynności wyjaśniające - mówił nam w środę Zbigniew Czerwiński, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie.

Rzecznik prasowy potwierdza także, że zarówno sprawcy, jak i ofiary były związane ze środowiskiem Mar-Kotu. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzić będzie Prokuratura Rejonowa w Kętrzynie. Dopiero po przesłuchaniu zatrzymanych będzie można postawić im zarzuty.

zdjęcie jest ilustracją do tekstu

źródło:wm.pl

Moim zdaniem

Inspiracje Joasi

Na temat

Czytaj z Mazurską

Mazurskie wędrówki

Eko-fala

Facebook

Kontakt

Adres redakcji

ul. Mickiewicza 21
11-430 Korsze

[email protected]