RADNI ZIGNOROWALI MIESZKAŃCÓW WANDAJN

Opublikowano: czwartek, 25, luty 2016

To wyremontowany odcinek drogi w Wandajnach, a to odcinek który miał być w tym roku wyremontowany. Miał, ale nie będzie, ponieważ radni miejscy z Klubu Nasza Gmina Korsze na ostatniej sesji nie poparli budżetu proponowanego przez Burmistrza Korsz w którym była wpisana ta inwestycja. Radni wyrzucili z budżetu między innymi to przedsięwzięcie, a wprowadzili własne według nich ważniejsze zadania. Jak twierdzi Krzysztof Żuromski, radny miejski, mieszkaniec Wandajn, radni z klubu Nasza Gmina Korsze, obiecali, dokończyć tę inwestycję. Słowa nie dotrzymali.

 

Moim zdaniem

Inspiracje Joasi

Na temat

Czytaj z Mazurską

Mazurskie wędrówki

Eko-fala

Facebook

Kontakt

Adres redakcji

ul. Mickiewicza 21
11-430 Korsze

[email protected]