WIELKI BAL CHARYTATYWNY NA RZECZ CHOREJ AGNIESZKI

Opublikowano: środa, 02, listopad 2016

Serdecznie zapraszamy do udziału w Charytatywnym Balu Niepodległościowym. Dochód ze sprzedaży biletów oraz z aukcji w całości zostanie przekazany na rzecz Agnieszki Strzelczyk, która choruje na zanik mięśni. Organizatorem Charytatywnego Balu Niepodległościowego jest Ryszard Niedziółka, Starosta Powiatu Kętrzyńskiego. Wydarzenie objęli honorowym patronatem Stanisław Karczewski, Marszałek Senatu Rzeczpospolitej Polskiej oraz Małgorzata Kopiczko, Senator Rzeczpospolitej Polskiej.

 

 Charytatywny.jpg

O chorobie Agnieszki już informowaliśmy Państwa w reportażu pt. ”Pomagajcie mojej mamie”. https://telewizjamazurska.pl/aktualnosci/695-pomagajcie-mojej-mamie. Informowaliśmy także o reakcji  władz powiatowych, a dokładnie: Michał Krasiński, Wicestarosta Kętrzyński, spotkał się z Panią Agnieszką i obiecał pomoc. I słowa dotrzymał. Bal dla Agnieszki.  Zgłoś swój udział! Środki w całości przeznaczamy na rehabilitację Agnieszki.

Swój udział należy potwierdzić do dnia 2.11.2016 pod nr telefon...u 534 757 535 lub 89-752 35 08.
 Gwarancją rezerwacji miejsca jest dokonanie przelewu na konto:
 33 2030 0045 1110 0000 0414 1120
 Fundacja Radosne Misie
 ul. T. Kościuszki 2/11
 19-300 Ełk
tytułem: Bal Kętrzyn imię+nazwisko (w przypadku pary należy podać imiona i nazwiska obu osób), kwota: 200 zł/osobę.
W cenę wliczony jest: catering (ciepłe i zimne dania, napoje, szampan powitalny), oprawa muzyczna. Organizatorem Charytatywnego Balu Niepodległościowego jest Ryszard Niedziółka, Starosta Powiatu Kętrzyńskiego. Partnerami wydarzenia są Fundacja Wspólnego Rozwoju, Fundacja Radosne Misie oraz Powiatowy Dom Kultury „Czerwony Tulipan” w Kętrzynie. Patronat medialny objęli Radio Barcja, Tygodnik Kętrzyński, Telewizja Mazurska oraz TVP 3 Olsztyn.

Moim zdaniem

Inspiracje Joasi

Na temat

Czytaj z Mazurską

Mazurskie wędrówki

Eko-fala

Facebook

Kontakt

Adres redakcji

ul. Mickiewicza 21
11-430 Korsze

[email protected]