TRAGEDIA POD ŁANKIEJMAMI.ZGINĘŁA KOBIETA!

Opublikowano: niedziela, 30, październik 2016

Na drodze pomiędzy Długim Laskiem a Łankiejmami w Gminie Korsze, na prostym odcinku drogi, kierujący samochodem osobowym subaru,  mieszkaniec Gdańska, najechał na znajdującą się na pasie ruchu kobietę. Pomimo prowadzonej akcji reanimacyjnej, 37-letnia kobieta poniosła śmierć na miejscu. Kierujący pojazdem był trzeźwy.

 

W piątek tuż przed godz. 23.00 oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do którego miało dojść w rejonie miejscowości Łankiejmy. Ze wstępnych informacji wynikało, że została potrącona kobieta. Na miejsce natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe oraz prokurator. Jak ustalili policjanci, na drodze wojewódzkiej 592, pomiędzy miejscowościami Długi Lasek - Łankiejmy w gminie Korsze, na prostym odcinku drogi, kierujący samochodem osobowym subaru,  mieszkaniec Gdańska, najechał na znajdującą się na pasie ruchu kobietę. Pomimo prowadzonej akcji reanimacyjnej, 37-letnia kobieta poniosła śmierć na miejscu. Kierujący pojazdem był trzeźwy.
Po chwili na miejscu zdarzenia pojawił się mężczyzna, który przekazał policjantom, że kierował motorowerem, którego pasażerką była właśnie 37-letnia  kobieta. W pewnym momencie zorientował się, że jego pasażerki nie ma na tylnym siedzeniu. Jak twierdził mężczyzna, kobieta musiała spaść. Policjanci przebadali kierującego motorowerem. 24-letni cyklista był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ciało kobiety, zostało zabezpieczone w prosektorium gdzie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.
 
Teraz funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora, wyjaśniania wszystkie okoliczności tego tragicznego w skutkach  zdarzenia.

źródło: KWP Olsztyn

Moim zdaniem

Inspiracje Joasi

Na temat

Czytaj z Mazurską

Mazurskie wędrówki

Eko-fala

Facebook

Kontakt

Adres redakcji

ul. Mickiewicza 21
11-430 Korsze

[email protected]