WOJNA NA SESJI W SPRAWIE SZPITALA

Opublikowano: środa, 26, październik 2016

Dzisiejsza Sesja Rady Powiatu Kętrzyńskiego okazała się bardzo burzliwa. Moc emocji wzbudził Apel wystosowany przez grupę radnych opozycyjnych do Starosty i Zarządu, który jest pokłosiem działań związanych z przejęciem Szpitala Powiatowego w Kętrzynie, przez Miasto Kętrzyn.

 

 

Dyrektor Szpitala Powiatowego w Kętrzynie, Krzysztof Tytman zapewnia, że sytuacja placówki jest stabilna i poprawia się z dnia na dzień. Natomiast Grupa Radnych, nie bacząc na zapewnienia dyrektora przygotowała Apel do Rady Powiatu w którym zobowiązuje Zarząd Powiatu do nawiązania rozmów z Samorządem Miasta Kętrzyn.

Najwięcej jednak emocji wzbudziło uzasadnienie tego apelu, w którym czytamy(...)zagrożone jest zdrowie i życie naszych obywateli(...) Nadszedł czas do podjęcia zdecydowanych i solidnych działań zmierzających do zatrzymania procesów niszczenia Szpitala Powiatowego(...)  Na jakiej podstawie radni doszli do takich wniosków? Kuriozalne jest to, że grupa która wystosowała apel twierdzi, że chce rozmawiać o szpitalu. Czy uzasadnienie apelu faktycznie wzywa do rozmowy, czy raczej do konkretnego działania? To pytanie pozostawiam bez odpowiedzi.

Więcej na ten temat w pełnej relacji filmowej już wkrótce.

apel.jpg

Moim zdaniem

Inspiracje Joasi

Na temat

Czytaj z Mazurską

Mazurskie wędrówki

Eko-fala

Facebook

Kontakt

Adres redakcji

ul. Mickiewicza 21
11-430 Korsze

[email protected]