39-LATKOWI PODEJRZANEMU O ZABÓJSTWO POSTAWIONO DWA ZARZUTY

Opublikowano: niedziela, 21, sierpień 2016

Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące w areszcie śledczym spędzi 39-letni mężczyzna. Jest on podejrzany o  zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem 38-letniego mężczyzny oraz usiłowanie zabójstwa kobiety. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

 

W miniony piątek po godzinie 7.00 kętrzyńscy policjanci zostali powiadomieni przez kobietę  i mężczyznę, że w piwnicy jednego z budynków wielorodzinnych w Korszach znaleźli ciało mężczyzny, które było rozczłonkowane. We wskazane miejsce natychmiast pojechali policjanci z miejscowego komisariatu. Funkcjonariusze faktycznie w piwnicy znaleźli ciało mężczyzny, które było pozbawione głowy oraz kończyn górnych. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci wydziału kryminalnego, technik kryminalistyki, funkcjonariusze z laboratorium kryminalistycznego z Olsztyna oraz prokurator, który objął nadzór nad prowadzonym śledztwem.  Pracujący nad tą sprawą policjanci chwilę po zgłoszeniu zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który mógł mieć związek z tym zdarzeniem. 

W sobotę po przesłuchaniu, prokurator przedstawił mężczyźnie dwa zarzuty. Podejrzany usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem oraz zarzut usiłowania zabójstwa kobiety. Tego samego dnia na wniosek prokuratora i policjantów Sąd Rejonowy w Kętrzynie  aresztował podejrzanego na najbliższe trzy miesiące. Za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem 39-latkowi może grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.  

źródło: KWP Olsztyn

Moim zdaniem

Inspiracje Joasi

Na temat

Czytaj z Mazurską

Mazurskie wędrówki

Eko-fala

Facebook

Kontakt

Adres redakcji

ul. Mickiewicza 21
11-430 Korsze

[email protected]