NA TEMAT - AGNIESZKA BIAŁA, WOJCIECH IWASZKIEWICZ

Opublikowano: środa, 21, luty 2018
Czytaj więcej...

Dziś w programie Na Temat goście: Agnieszka Biała, Zarządca Szpitala Powiatowego w Giżycku i Wojciech Iwaszkiewicz, Burmistrz Giżycka. Temat spotkania to sytuacja w Szpitalu Powiatowym w Giżycku.

Czytaj więcej...

NA TEMAT - BOGUMIŁA BZDERA, EWA DUDA, LESZEK TRZASKA

Opublikowano: środa, 21, luty 2018
Czytaj więcej...

Zwiedzili wyjątkowe miejsca w Włoszech  Asyż, Monte Cassino, Florencję, Padwę. Odwiedzili Bazylikę św. Antoniego. Tam złożyli swoje prośby i modlitwy do św. Antoniego. Jednak  punktem kulminacyjnym ich pielgrzymki, była  audiencje u Papieża Franciszka. O podróży życia, o spotkaniu pełnym  emocji, wzruszeń i modlitwy z Ojcem Świętym. Rozmawiać będziemy w programie Na Temat : Bogumiła Bzdera – Kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kętrzynie, Leszek Trzaska – rodzic uczestnika Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kętrzynie, uczestnik wycieczki , Ewa Duda – uczestniczka Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kętrzynie.

Czytaj więcej...

NA TEMAT - RYSZARD OSTROWSKI, ZBIGNIEW BORYS

Opublikowano: wtorek, 20, luty 2018
Czytaj więcej...

Dziś w programie Na Temat goście: Ryszard Ostrowski - Burmistrz Korsz i Zbigniew Borys- Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Kętrzynie. Rozmawiamy między innymi o budżecie korszeńskim i o decyzji radnych miejskich w sprawie zakupu samochodu strażackiego dla OSP Korsze.

Czytaj więcej...

NA TEMAT - BISKUP PAWEŁ HAUSE

Opublikowano: wtorek, 20, luty 2018
Czytaj więcej...

Dziś w programie Na Temat gościmy Pawła Hause Biskupa Diecezji Mazurskiej Kościoła Ewangelicko - Augsburskiego w Polsce. Rozmawiamy między innymi o zadaniach nowego Biskupa.

Czytaj więcej...

NA TEMAT - WOJCIECH IWASZKIEWICZ - BURMISTRZ GIŻYCKA

Opublikowano: czwartek, 18, styczeń 2018
Czytaj więcej...

W programie Na Temat gość: Wojciech Iwaszkiewicz- Burmistrz Giżycka. Rozmawiamy między innymi o inwestycjach w Giżycku oraz o komunikacji Burmistrza z mieszkańcami.

Czytaj więcej...

Moim zdaniem

Inspiracje Joasi

Na temat

Małe domy kultury

Mazurskie wędrówki

Eko-fala

Facebook

Kontakt

Adres redakcji

ul. Rybna 1
11-400 Kętrzyn

redakcja@telewizjamazurska.pl

Tel. 662-104-043