Wybory samorządowe 2018

MOIM ZDANIEM - MAŁGORZATA KOPICZKO, SENATOR RP PiS

Opublikowano: środa, 12, kwiecień 2017
Czytaj więcej...

W programie "Moim Zdaniem" Małgorzata Kopiczko, Senator RP Prawo i Sprawiedliwość. W kontekście wniosku o wotum nieufności dla rządu wystosowanego przez Platformę Obywatelską, postaramy się podsumować rządy Prawa i Sprawiedliwości.

Czytaj więcej...

MOIM ZDANIEM - ANDRZEJ MACIEJEWSKI POSEŁ KUKIZ15

Opublikowano: środa, 22, luty 2017
Czytaj więcej...

W programie "Moim Zdaniem" Poseł Andrzej Maciejewski Kukiz15. Razmawiamy o ograniczeniu liczby kadencji włodarzy miast i gmin.

Czytaj więcej...

MOIM ZDANIEM - PRZEDSTAWICIELE PARTII POLITYCZNYCH

Opublikowano: wtorek, 17, styczeń 2017
Czytaj więcej...

Po raz trzeci w programie Moim Zdaniem  przedstawiciele partii politycznych komentują wydarzenia w Powiecie Kętrzyńskim z  ubiegłego roku oraz obecnego. Rozmawiamy między innymi  na temat szpitala powiatowego, Planie Naprawczym Szpitala Powiatowego w Kętrzynie, wizycie Krzysztofa Hećmana w Korszach, NIE! Programowi Senior-Wigor, obniżeniu wynagrodzenia staroście i burmistrzowi Korsz i ostatniej sesji Rady Powiatu Kętrzyńskiego. W studiu goście: Katarzyna Ślimak-Duda (PSL), Bartosz Walewski (SLD), Rafał Rypina (PiS). Szczegóły w programie.

Czytaj więcej...

MOIM ZDANIEM - WANDA LESZCZYŃSKA, CZESŁAWA ORŁOWSKA - STANISZEWSKA

Opublikowano: niedziela, 15, styczeń 2017
Czytaj więcej...

W programie "Moim Zdaniem" goście: Wanda Leszczyńska, Czesława Orłowska - Staniszewska , Radne Rady Miejskiej w Korszach. Rozmawiamy między innymi o ostatniej  Sesji Rady Miasta. O uchwałach podjętych przez radnych,  o obniżeniu wynagrodzenia burmistrzowi i o działaniach radnych z klubu Nasza Gmina.

Czytaj więcej...

MOIM ZDANIEM RYSZARD NIEDZIÓŁKA, KRZYSZTOF TYTMAN

Opublikowano: niedziela, 13, listopad 2016
Czytaj więcej...

Gośćmi programu "Moim Zdaniem" są: Ryszard Niedziółka - Starosta Powiatu Kętrzyńskiego i Krzysztof Tytman - Dyrektor Szpitala Powiatowego w Kętrzynie. Rozmawiamy o sytuacji szpitala kętrzyńskiego oraz o Planie Naprawczym placówki.

Czytaj więcej...

Moim zdaniem

Dzień Dobry Mazury

Na temat

Małe domy kultury

Inspiracje Joasi

Eko-fala

Facebook

Kontakt

Adres redakcji

ul. Rybna 1
11-400 Kętrzyn

redakcja@telewizjamazurska.pl

Tel. 89 741 34 56

Tel. 662-104-043

BIURO REKLAMY

TEL. 515 891 276