INSPIRACJE JOASI ODCINEK IV

Opublikowano: poniedziałek, 05, czerwiec 2017
Czytaj więcej...

Szanowni Państwo, czwarty odcinek "Inspiracji Joasi". Tematem dzisiejszego odcinka będzie podkładka pod talerz! Pokażemy Państwu jak zrobić ładną i niepowtarzalną  rzecz . Będzie kreatywnie, zapewniamy Państwa. A to wszystko za sprawą genialnej Joasi, czyli prowadzącej ten program Joanny Ładosz instruktorki plastyki w Gminnym Ośrodku Kultury w Barcianach. 

Czytaj więcej...

INSPIRACJE JOASI - ODCINEK III

Opublikowano: poniedziałek, 08, maj 2017
Czytaj więcej...

Szanowni Państwo, trzeci odcinek "Inspiracji Joasi". Tematem dzisiejszego odcinka  będzie słoik , zwykły Wek! Pokażemy Państwu jak zrobić, z niego fantastyczny pojemnik na kawę, herbatę czy też mąkę . Będzie kreatywnie, zapewniamy Państwa. A to wszystko za sprawą genialnej Joasi, czyli prowadzącej ten program Joanny Ładosz instruktorki plastyki w Gminnym Ośrodku Kultury w Barcianach.

Czytaj więcej...

INSPIRACJE JOASI - ODCINEK II

Opublikowano: wtorek, 11, kwiecień 2017
Czytaj więcej...

Szanowni Państwo, drugi odcinek "Inspiracji Joasi" i zrobi się świątecznie. Tematem dzisiejszego odcinka  będzie - jajko! Pokażemy Państwu jak zrobić, a właściwie jak je ozdobić. Będzie kreatywnie, zapewniamy Państwa. A to wszystko za sprawą genialnej Joasi, czyli prowadzącej ten program Joanny Ładosz instruktorki plastyki w Gminnym Ośrodku Kultury w Barcianach.

Czytaj więcej...

INSPIRACJE JOASI - ODCINEK I

Opublikowano: sobota, 01, kwiecień 2017
Czytaj więcej...

Szanowni Państwo, powracamy do Was z programem "Inspiracje Joasi". Nowa odsłona, nowa forma. Pomysłowość prowadzącej zaskoczy nawet najbardziej wymagających. Będzie energia, będzie moc, będzie się działo...A to wszystko za sprawą genialnej Joasi, czyli prowadzącej ten program Joanny Ładosz instruktorki plastyki w Gminnym Ośrodku Kultury w Barcianach. Oddajemy w Wasze ręce pierwszy odcinek. Bądźcie z nami!

Czytaj więcej...

"INSPIRACJE JOASI" - JUŻ W SOBOTĘ NOWE ODCINKI!

Opublikowano: środa, 29, marzec 2017
Czytaj więcej...

Szanowni Państwo, powracamy do Was z programem "Inspiracje Joasi". Nowa odsłona, nowa forma, nowe ciekawe pomysły! Przy dużej dawce kreatywności pokażemy Wam jak zrobić coś z rzeczy które nas otaczają, a dokładnie jak stworzyć z nich piękne i użyteczne przedmioty. Będą małe i duże przeróbki. A pomysłowość prowadzącej zaskoczy nawet najbardziej wymagających. Będzie energia, będzie moc, będzie się działo...A to wszystko za sprawą genialnej Joasi, czyli prowadzącej ten program Joanny Ładosz instruktorki plastyki w Gminnym Ośrodku Kultury w Barcianach. Pierwszy odcinek już w sobotę. Bądźcie z nami! Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Moim zdaniem

Dzień Dobry Mazury

Na temat

Małe domy kultury

Inspiracje Joasi

Eko-fala

Facebook

Kontakt

Adres redakcji

ul. Rybna 1
11-400 Kętrzyn

redakcja@telewizjamazurska.pl

Tel. 89 741 34 56

Tel. 662-104-043

BIURO REKLAMY

TEL. 515 891 276