WSTĄP DO SŁUŻBY W POLICJI

Opublikowano: piątek, 22, wrzesień 2017
Czytaj więcej...

Policyjni wodniacy, przewodnicy psów, motocykliści z wydziałów ruchu drogowego, antyterroryści, specjaliści z zakresu kryminalistyki, dociekliwi kryminalni i gotowi na wszystko policjanci z prewencji - dla wielu z nich obowiązki służbowe i zadania jakie są przed nimi stawiane, są także okazją do rozwijania swoich zainteresowań, łączenia hobby z pracą, a także zdobywania zupełnie nowych doświadczeń. W Komendzie Powiatowej Policji w Kętrzynie na chwilę obecną jest wolnych 5 wakatów.

Czytaj więcej...

OLGA LOMPA - NAJLEPSZĄ SZEFOWĄ KUCHNI NA WARMII I MAZURACH

Opublikowano: środa, 20, wrzesień 2017
Czytaj więcej...

Prestiżowy przewodnik kulinarny Gault&Millau przyznał tytuły najlepszych szefów kuchni północnej Polski. Wśród nagrodzonych nie zabrakło mistrzów kuchni z Warmii i Mazur. Do grona najlepszych kucharzy podczas tegorocznej edycji dołączyła jedna osoba z Warmii i Mazur. Tytuł „Kobieta Szef” otrzymała Olga Lompa, kierująca kuchnią Pałacu i Folwarku Galiny.

Czytaj więcej...

W BARTOSZYCKIM SZPITALU WSTRZYMANO PRZYJĘCIA I OPERACJE. W WODZIE WYKRYTO BAKTERIE COLI.

Opublikowano: wtorek, 19, wrzesień 2017
Czytaj więcej...

Powód – skażona woda, w której wykryto bakterie grupy coli i enterokoków. Nie nadaje się ani do picia, ani do mycia. Pacjenci zaopatrywani są w wodę w butelkach. Teraz placówka próbuje przełączyć się na wodociąg miejski. To jednak nie rozwiąże problemu, bo woda i tak będzie musiała być ponownie zbadana.

Czytaj więcej...

DOŻYNKI W SOLECZNIKACH

Opublikowano: wtorek, 19, wrzesień 2017
Czytaj więcej...

W Solecznikach na Litwie w niedzielę odbyły się dożynki. Podczas Mszy św. wierni dziękowali za tegoroczne plony. W ten sposób chcieli też uczcić zakończenie sezonu na polach, w sadach i ogrodach. W uroczystościach dożynkowych uczestniczyli przedstawiciele ponad 40 polskich samorządów. Wśród nich Ryszard Ostrowski, Burmistrz Korsz.

Czytaj więcej...

ZAGINĄŁ JAN CZECZENIUK. POLICJA PROSI O POMOC

Opublikowano: wtorek, 19, wrzesień 2017
Czytaj więcej...

Policjanci z powiatu kętrzyńskiego poszukują 62-letniego Jana Czeczeniuk. Mężczyzna wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił. Wszystkie osoby, które mają informację lub widziały zaginionego proszone są o kontakt telefoniczny z policją pod numerami telefonów 997 lub 89 752 92 00.

Czytaj więcej...

Moim zdaniem

Inspiracje Joasi

Na temat

Małe domy kultury

Mazurskie wędrówki

Eko-fala

Facebook

Kontakt

Adres redakcji

ul. Mickiewicza 21
11-430 Korsze

redakcja@telewizjamazurska.pl

Tel. 662-104-043