PRZESZŁO MILION ZŁOTYCH DOFINANSOWANIA NA ŻŁOBEK PRZY WIERZBOWEJ

Opublikowano: sobota, 24, luty 2018
Czytaj więcej...

Gmina Miejska Kętrzyn otrzymała najwyższe dofinansowanie w Województwie Warmińsko Mazurskim w ramach Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3- konkurs "Maluch plus" 2018.  Wniosek o dofinansowanie został złożony w ramach modułu 1 i 2 na  utworzenie nowych miejsc żłobkowych. Wysokość dotacji ze środków budżetu państwa wynosi 1 253 981 złotych. Wkład własny Gminy Miejskiej Kętrzyn to 436 655,00 złotych.

Czytaj więcej...

ROZPOCZĄŁ SIĘ NABÓR KANDYDATÓW NA URZĘDNIKÓW WYBORCZYCH

Opublikowano: piątek, 23, luty 2018
Czytaj więcej...

Zgodnie ze znowelizowanym Kodeksem Wyborczym w każdej gminie działać będą urzędnicy wyborczy, powoływani przez szefa Krajowego Biura Wyborczego.

Czytaj więcej...

EPIDEMIA GRYPY? CHORYCH PRZYBYWA Z DNIA NA DZIEŃ

Opublikowano: środa, 21, luty 2018
Czytaj więcej...

Warmińsko-mazurskie przychodnie przeżywają oblężenie. Wielu chorych przychodzi do lekarza z objawami grypy. Według danych wojewódzkiego Sanepidu, zanotowano już  co najmniej około 5 tysięcy przypadków. Zdecydowanie najwięcej, bo ponad 1000 zarejestrowano w powiedzie działdowskim. Na drugim miejscu jest powiat piski, który ma 600 odnotowanych przypadków. Najmniej jest w okolicach Braniewa. Tam – w drugim i trzecim tygodniu lutego zarejestrowano 5 chorych na grypę.

Czytaj więcej...

W GALINACH ROZMAWIAJĄ O KULTURZE DIALOGU

Opublikowano: środa, 21, luty 2018
Czytaj więcej...

Dziś w Folwarku w Galinach rozpoczęła się  III Międzynarodowa Konferencja - Kultura Pokoju. Jej hasłem przewodnim jest: „Kultura dialogu. Dialog w kulturze." Organizatorem spotkania jest Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu, Wydział Nauk Społecznych w Bartoszycach.

Czytaj więcej...

TRENING Z GWIAZDAMI SIATKÓWKI

Opublikowano: wtorek, 20, luty 2018
Czytaj więcej...

Dziś w hali widowiskowo–sportowej w Korszach młodzi sportowcy w pod okiem zawodników z Indykpolu AZS Olsztyn ciężko trenowali, poznając tajniki siatkarskiego rzemiosła. Takie zajęcia były możliwe dzięki Programowi Partnerstwa Regionalnego.

Czytaj więcej...

Moim zdaniem

Inspiracje Joasi

Na temat

Małe domy kultury

Mazurskie wędrówki

Eko-fala

Facebook

Kontakt

Adres redakcji

ul. Rybna 1
11-400 Kętrzyn

redakcja@telewizjamazurska.pl

Tel. 662-104-043