POLICJA OSTRZEGA PRZED OSZUSTAMI W SIECI

Opublikowano: środa, 22, listopad 2017
Czytaj więcej...

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie ostrzegają przed oszustwami internetowymi, którzy wykorzystując chęć zaoszczędzenia i roztargnienie próbują wyłudzić pieniądze od kupujących w sieci. Kętrzyńscy policjanci odnotowali kolejne przypadki takiego oszustwa.

Czytaj więcej...

ŚWIĘTO ZDROWEGO JEDZENIA

Opublikowano: wtorek, 21, listopad 2017
Czytaj więcej...

Już po raz trzeci społeczność Szkoły Podstawowej w Windzie świętowała Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Stoiska uginały się od potraw, które zostały przygotowane przez uczniów przy znacznej pomocy rodziców. Na stołach królowały tylko zdrowe potrawy.Między innymi różnorodne sałatki, pierogi, szaszłyki owocowe, pasztety, babki ziemniaczane i przetwory.

Czytaj więcej...

PUCHAR WÓJTA ZDOBYŁA DRUŻYNA URZĘDU GMINY

Opublikowano: wtorek, 21, listopad 2017
Czytaj więcej...

Po raz pierwszy w Barcianach odbył się Gminny Turniej Sportowo – Rekreacyjny.  Pięć drużyn walczyło mężnie o Puchar Wójta Gminy. A zmagania były różne, między innymi gra w zbijaka, trening ze skakanką czy też sztafeta sprawnościowa. Najwięcej jednak emocji wzbudziła konkurencja mocowania na rękę.

Czytaj więcej...

KORSZEŃSKA PARAFIA MA NOWEGO PROBOSZCZA

Opublikowano: wtorek, 21, listopad 2017
Czytaj więcej...

Parafia Podwyższenia Krzyża Św. w Korszach od miesiąca ma nowego proboszcza. Ks. Remigiusz Zaniecki zastąpił dotychczasowego proboszcza Ks. Tomasza Stempkowskiego. Rozmawiamy z Ks. Remigiuszem Zanieckim o planach związanych z korszeńską parafią ale nie tylko.

Czytaj więcej...

ZAP SZNAJDER WYGRYWA A KOMITET DALEJ KŁAMIE

Opublikowano: poniedziałek, 20, listopad 2017
Czytaj więcej...

W trwającym od kilku lat konflikcie pomiędzy grupą mieszkańców Korsz, a Zakładem Recyklingu Akumulatorów w Korszach nastąpił przełom. Ugodą zakończył się proces zbiorowy złożony przez siedemnastu mieszkańców. Sąd Okręgowy w Olsztynie umorzył postępowanie. Osoby, które w 2014 roku złożyły pozew zbiorowy, zrzekły się swoich roszczeń.

Czytaj więcej...

Moim zdaniem

Inspiracje Joasi

Na temat

Małe domy kultury

Mazurskie wędrówki

Eko-fala

Facebook

Kontakt

Adres redakcji

ul. Mickiewicza 21
11-430 Korsze

redakcja@telewizjamazurska.pl

Tel. 662-104-043