ŚWIĘTO PLONÓW W KORSZACH

Opublikowano: środa, 18, wrzesień 2019
Czytaj więcej...

W niedzielę w Korszach  odbyło się Gminne Święto Plonów. Uroczystość zgromadziła, rolników, mieszkańców gminy, powiatu, samorządowców i gości. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą  dziękczynną w korszeńskim kościele. Dziękowano za tegoroczne plony, które jak twierdzą rolnicy nie były najgorsze.

Czytaj więcej...

GMINA KĘTRZYN OBCHODZIŁA ŚWIĘTO PLONÓW

Opublikowano: wtorek, 17, wrzesień 2019
Czytaj więcej...

W niedzielę rolnicy, mieszkańcy Gminy Kętrzyn, goście i samorządowcy obchodzili Święto Plonów. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą dziękczynną, którą odprawiono na placu dożynkowym. To były największe dożynki w Powiecie Kętrzyńskim. Padł nawet rekord dożynkowych wieńców. Było ich dwadzieścia.

Czytaj więcej...

POWIATOWE DOŻYNKI W SROKOWIE

Opublikowano: wtorek, 17, wrzesień 2019
Czytaj więcej...

W sobotę w Srokowie  odbyło się Powiatowo-Gminne Święto Plonów w tym roku Starostwo Powiatowe w Kętrzynie zorganizowało wspólnie z Gminą Srokowo. Uroczystość zgromadziła, rolników, mieszkańców powiatu, samorządowców i gości. Udział w Dożynkach wzięły również delegacje z miast partnerskich Powiatu Kętrzyńskiego.

Czytaj więcej...

ŚWIĘTO PLONÓW W RESZLU

Opublikowano: poniedziałek, 02, wrzesień 2019
Czytaj więcej...

W sobotę w Reszlu odbyło się Gminne Święto Plonów. Uroczystość zgromadziła, rolników, mieszkańców powiatu, samorządowców i gości. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą  dziękczynną z udziałem Orkiestry Dętej Mrongovia.  w reszelskim kościele. Jak twierdzą rolnicy ten rok pod względem plonów nie był najgorszy.

Czytaj więcej...

TRWA REWITALIZACJA PARKU MIEJSKIEGO W RESZLU

Opublikowano: niedziela, 01, wrzesień 2019
Czytaj więcej...

Pełną parą trwają prace przy rewitalizacji reszelskiego parku. Jest to kolejny etap inwestycji realizowanej w ramach unijnej dotacji. Przedsięwzięcie  ma na celu  przywrócenie funkcji rekreacyjnych parkowi miejskiemu w okolicach zamku. Koszt inwestycji to blisko 10 mln zł. Prócz odnowionych alejek  i ścieżek dydaktycznych, park zyska szereg atrakcji m.in. fontannę, skate park, tor rowerowy, urządzenia fitness oraz plac zabaw.

Czytaj więcej...

Moim zdaniem

Dzień Dobry Mazury

Na temat

Małe domy kultury

Inspiracje Joasi

Eko-fala

Facebook

Kontakt

Adres redakcji

ul. Rybna 1
11-400 Kętrzyn

redakcja@telewizjamazurska.pl

Tel. 89 741 34 56

Tel. 662-104-043

BIURO REKLAMY

TEL. 515 891 276