KĘTRZYN. ŚMIERTELNE POTRĄCENIE NA PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH

Opublikowano: piątek, 07, czerwiec 2019
Czytaj więcej...

Kętrzyńscy policjanci ustalają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło na przejściu dla pieszych na ul. Pocztowej. 58-letnia kierująca osobowym oplem potrąciła przechodzącą przez przejście dla pieszych 85-letnią kobietę. Pomimo natychmiastowo udzielonej pomocy kobieta zmarła. Kętrzyńscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Czytaj więcej...

KOLEJNE MILIONY NA TERMOMODERNIZACJĘ TRAFIŁY DO GMINY KORSZE

Opublikowano: poniedziałek, 03, czerwiec 2019
Czytaj więcej...

Gmina Korsze pozyskała kolejne miliony na termomodernizację budynków. Tym razem zmodernizowane zostaną budynki: Ośrodka Zdrowia w Korszach, Miejskiego Ośrodka Kultury w Korszach, Biblioteki Miejskiej, Remizy Straży Pożarnej w Korszach,  oraz budynek Urzędu Miejskiego i budynek na Stadionie Miejskim. Całkowity koszt projektu to przeszło 6 mln złotych.

Czytaj więcej...

MAJÓWKA Z MIEJSKIM OŚRODKIEM KULTURY W KORSZACH

Opublikowano: poniedziałek, 03, czerwiec 2019
Czytaj więcej...

Ostatni piątek maja rozbrzmiewał muzyką w Korszach. W tym dniu odbyła się Majówka z Miejskim Ośrodkiem Kultury. W tym roku formuła nieco zmieniła się, bowiem rok rocznie odbywała się Majówka z Grochówką. Na scenie prezentowały się lokalne zespoły. Wystąpiły Kalinki, Anibabki i Korszenianki. Gwiazdą wieczoru był zespół Fox.

Czytaj więcej...

SZKOŁA W GARBNIE OBCHODZIŁA JUBILEUSZ 70-LECIA ISTNIENIA

Opublikowano: poniedziałek, 03, czerwiec 2019
Czytaj więcej...

Ostatni dzień maja w Zespole Szkół w Garbnie obchodzono uroczyście. Szkoła świętowała  jubileusz 70-lecia istnienia. Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. dziękczynną w kościele parafialnym w Garbnie. Złożono także kwiaty pod tablicą pamiątkową poświęconą zmarłym nauczycielom. Dalsza część uroczystości odbyła się w szkole.

Czytaj więcej...

"NIGDY NIE MÓW NIGDY" W EŁKU

Opublikowano: sobota, 25, maj 2019
Czytaj więcej...

„Nigdy nie mów nigdy” pod takim hasłem odbyło się wczoraj  w Parku Naukowo Technologicznym w Ełku, wydarzenie rozwojowe. Jest to pierwsze takie spotkanie , które zostało zorganizowane w tym mieście. Wśród prelegentów  ludzie sukcesu, którzy doradzali jak między innymi pokonać strach, aby osiągnąć sukces.

Czytaj więcej...

Moim zdaniem

Dzień Dobry Mazury

Na temat

Małe domy kultury

Inspiracje Joasi

Eko-fala

Facebook

Kontakt

Adres redakcji

ul. Rybna 1
11-400 Kętrzyn

redakcja@telewizjamazurska.pl

Tel. 89 741 34 56

Tel. 662-104-043

BIURO REKLAMY

TEL. 515 891 276