DZIEŃ DOBRY MAZURY - ODCINEK 11

Opublikowano: sobota, 15, grudzień 2018
Czytaj więcej...

Witamy Państwa w 11 odcinku Dzień Dobry Mazury. W dzisiejszym programie rozmawiamy między innymi o wydarzeniach kulturalnych w powiecie kętrzyńskim. O akcji, która otwiera serca Szlachetna PACZKA. Będzie mowa o Kopercie Życia. Przedstawimy Państwu sytuację w Schronisko Kętrzyn Pudwągi  i poinformujemy o tym co dzieje się w sprawie wypadku w Kętrzynie - śmiertelne potrącenie pieszego i o brutalnym pobiciu w korszeńskiej Arenie. Nie zabraknie także przeglądu prasy, który przedstawi Państwu debiutująca Michalina Papis.

Czytaj więcej...

DZIEŃ DOBRY MAZURY - WYDANIE SPECJALNE - ODCINEK 10

Opublikowano: czwartek, 08, listopad 2018
Czytaj więcej...

Dzisiaj w studiu Telewizja Mazurska w specjalnym wydaniu programu Dzień Dobry Mazury, zwycięzcy tegorocznych wyborów samorządowych. Włodarze Powiatu Kętrzyńskiego. Rozmawiamy o inwestycjach, zadaniach, planach na przyszłość i zmianach jakie nastąpią. Paweł Bobrowski, Wójt Gminy Kętrzyn, Ryszard Ostrowski - Burmistrz Korsz, Ryszard Niedziółka - Burmistrz Kętrzyna, Marek Janiszewski - Burmistrz Reszla, Marek Olszewski - Wójt Gminy Srokowo.

Czytaj więcej...

DZIEŃ DOBRY MAZURY - ODCINEK 9

Opublikowano: piątek, 05, październik 2018
Czytaj więcej...

Witamy Państwa w 9 odcinku Dzień Dobry Mazury. W dzisiejszym programie rozmawiamy o pracy, czyli sprawdzamy jakie oferty dostępne są w PUP w Kętrzynie. O stanie powiatowych dróg. Będzie także o sytuacji w Szpitalu Powiatowym w Kętrzynie. Nie zabraknie także tematów sportowych. Zaprosimy Państwa na Przegląd Artystyczny Osób Niepełnosprawnych. Zainspiruje nas Joanna Ładosz, Joanna Ładosz - Inspiracje Joasi. Zaskoczą nas dzieci z Przedszkola Miś Uszatek w Kętrzynie.Co jeszcze?Odpowiedz w programie.

Czytaj więcej...

DZIEŃ DOBRY MAZURY - ODCINEK 8

Opublikowano: czwartek, 20, wrzesień 2018
Czytaj więcej...

Witamy Państwa Dzień Dobry Mazury!To już ósmy odcinek programu!W dzisiejszym odcinku rozmawiamy o dożynkach powiatowo - gminnych w Reszlu oraz w Gminie Korsze. O wielkiej prapremierze filmu "Kamerdyner" w kętrzyńskim kinie. Będzie także o naborze do Straży Granicznej. Nie zabraknie także tematów sportowych. Zaprezentujemy także kolejne pracownie Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kętrzynie. Co jeszcze?Odpowiedz w programie.

Czytaj więcej...

DZIEŃ DOBRY MAZURY - ODCINEK 7

Opublikowano: czwartek, 06, wrzesień 2018
Czytaj więcej...

Dzień Dobry Mazury - odcinek 7.Przygotowaliśmy dla Państwa wiele ciekawych informacji. W programie rozmawiamy między innymi o bezpieczeństwie naszych dzieci, o remoncie basenu. Jubileuszu korszeńskiej biblioteki, dożynkach w gminie Barciany.W Dzień Dobry Mazury o nowych zasadach rozliczania podatku PIT, zainspiruje nas Joanna Ładosz - Inspiracje Joasi. Będzie także o leczeniu pijawkami, specjalnie dla Państwa w studiu Telewizji Mazurskiej przystawianie pijawek. Co jeszcze w programie? Sprawdźcie Państwo sami.

Czytaj więcej...

DZIEŃ DOBRY MAZURY - ODCINEK 6

Opublikowano: piątek, 31, sierpień 2018
Czytaj więcej...

Powracamy z programem Dzień Dobry Mazury. Dziś odcinek 6. Przygotowaliśmy dla Państwa wiele ciekawych informacji związanych między innymi z rozpoczęciem roku szkolnego. W programie również między innymi: Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Mężczyzn w Korszach. Sprawdzamy jak przygotowane są do nowego roku szkolnego placówki oświatowe na terenie powiatu kętrzyńskiego, jakie pieniądze mogą otrzymać dzieci, które rozpoczynają naukę . Co jeszcze w programie? Sprawdźcie Państwo sami.

Czytaj więcej...

Moim zdaniem

Dzień Dobry Mazury

Na temat

Małe domy kultury

Inspiracje Joasi

Eko-fala

Facebook

Kontakt

Adres redakcji

ul. Rybna 1
11-400 Kętrzyn

redakcja@telewizjamazurska.pl

Tel. 89 741 34 56

Tel. 662-104-043

BIURO REKLAMY

TEL. 515 891 276