TO NIE TELEWIZJA MAZURSKA KŁAMIE, TO PANI KAMIŃSKA KŁAMIE!

Opublikowano: wtorek, 16, październik 2018

 

Szanowna Pani Marto Kamińska – kandydatko na Urząd Wójta Gminy Barciany! Skoro już zostałam wywołana do tablicy, a Telewizja Mazurska została oskarżona o kłamstwo, to czuję się w obowiązku odpowiedzieć Pani, a przede wszystkim społeczeństwu.Chcę wyraźnie powiedzieć, że to Pani kłamie! I wprowadza Pani w błąd mieszkańców Gminy Barciany i wszystkich, którzy to czytają.

Zacznijmy od początku. Dziękuję Pani, że opublikowała Pani treść naszej korespondencji. Ja pozwoliłam sobie zrobić to samo jednak posługując się screenami.

 

W piątek o 16.08 wysłałam Pani zaproszenie :

 

1.jpg

Zgodnie z treścią pisma zostało również opublikowane na stronie Telewizji Mazurskiej.

 

screen-tv.jpg

Odpowiedz na pismo czyli zaproszenie otrzymałam od Pani

w niedzielę o 11.50

 

screen2.jpg

 

Otrzymałam odpowiedz od Pani odmowną w której to mam wrażenie,że albo nie czytała Pani pisma ze zrozumieniem, albo próbuje Pani wmówić mi coś czego nie napisałam.Mianowicie pisze Pani, że nie może Pani wziąć udziału w debacie w proponowanym przeze mnie terminie. Pragnę zauważyć Szanowna Pani, że tam jest zapis po uzgodnieniu z uczestnikami debaty. I tak jak słusznie Pani zauważyła PROPONOWANY a NIE NARZUCONY ŚCIŚLE PRZEZ TELEWIZJĘ MAZURSKĄ. Tak jak wynika z treści e-mail Pani odmawia i to ja w kolejnym e-mailu namawiam Panią na zmianę zdania.

 

screen.jpg

 

Otrzymałam odpowiedz od Pani w niedzielę o 21:19

 

screen4.jpg

W której proponuje mi Pani debatę w piątek o godz. 18.00. Tak jak Pani napisałam nie mogłam się zgodzić na taki termin. Odpowiadając na Pani wpis zamieszczony na profilu społecznościowym co do realizacji materiału. Szanowna Pani nie wiem co i kto Pani proponował i szczerze mnie to nie interesuje. To, że nie mogłam przystać na taki termin wynika z poważnego podejścia do pracy, którą wykonuję i szacunku do Państwa kandydatur. To ja odpowiadam za publikację materiału i biorąc pod uwagę możliwości techniczne i zasoby oraz sytuacje losowe, podjęłam taką decyzję.

 

screen5.jpg

I tu się korespondencja z Panią kończy. Nie otrzymałam odpowiedzi, czy nadal jest Pani zainteresowana, czy też prośby o wydłużenie czasu dotyczącego podjęcia decyzji. Jeżeli posiada Pani taką korespondencję to proszę pokazać, opublikować mieszkańcom. Termin zgłoszenia upłynął: 14.10.2018 o godzinie zerowej zgodnie z zapisem w piśmie, który Pani otrzymała i które zostało podane do publicznej wiadomości. Ja nie posiadam odpowiedzi od Pani.

 

I jeszcze jedna uwaga Szanowna Pani Marto Kamińska ten zapis na Pani profilu jest nieprawdziwy „Po przysłaniu mi ostatniej odpowiedzi red. Szyszkowska-Papis nie czekała już na odpowiedź ode mnie. Ogłosiła natomiast triumfalnie światu, że odmówiłam udziału w debacie… :

Odpowiadam: Czekałam na odpowiedz do 14.10.2018 do godziny zerowej. Wiadomość o tym upubliczniłam 15.10.2018 około godz 14.00 czyli 14 godzin (!) Do tamtej pory nie otrzymałam od Pani żadnej korespondencji! Przypominam również Pani, że to właśnie ja proponowałam Pani zmianę podjętej przez Panią decyzji.

Nie rozumiem również tej agresji w stosunku do mnie. Ja zaproponowałam Pani  zaprezentowanie się i swojego programu wyborczego. Na zasadach ustalonych i upublicznionych oraz przejrzystych, gdzie dziennikarz nie ingeruje w program, bo to Państwo czyli kandydaci zadają sobie pytania. I jeszcze jedno, nie jest Pani sama w tej debacie. 

Ufam, że przemyśli Pani sprawę i usunie ten nieprawdziwy wpis na swoim profilu. Moja odpowiedz jest jednorazowa i nie będę już na ten temat polemizowała z Panią.

Pismo - zaproszenie

lucjan1.JPG

 

Moim zdaniem

Dzień Dobry Mazury

Na temat

Małe domy kultury

Inspiracje Joasi

Eko-fala

Facebook

Kontakt

Adres redakcji

ul. Rybna 1
11-400 Kętrzyn

redakcja@telewizjamazurska.pl

Tel. 89 741 34 56

Tel. 662-104-043

BIURO REKLAMY

TEL. 515 891 276