PARTIA RAZEM PRZEDSTAWIŁA PLAN PRZEDWYBORCZY

Opublikowano: poniedziałek, 16, kwiecień 2018

Podczas minionego  weekendu w Olsztynie odbyła się Rada Krajowa Partii Razem, która przygotowuje się do mających nastąpić na jesieni bieżącego roku wyborów samorządowych. W związku z powyższym działacze tej partii zaprezentowali lokalnym mediom główne założenia programu wyborczego oraz informację, o jakie mandaty będą się ubiegać w regionie jej przedstawiciele.

 

31799-920180414162110.jpg

Przedstawiciele Razem chcą wystawić swoich kandydatów do sejmików wojewódzkich stawiając przed nimi zadanie walki o poprawę stanu komunikacji miejskiej w regionie, podniesienie płac i ograniczenie działalności podwykonawców ze względu na niskie pensje, które podwykonawcy proponują swoim pracownikom i niepewność zatrudnienia. Kolejnymi na liście spraw do załatwienia są bezpłatne żłobki i przedszkola oraz rozwinięcie i polepszenie opieki nad seniorami.

Zapytani przez nas uczestnicy konferencji o wystawienie kandydata na stanowisko prezydenta Olsztyna i radnych Rady Miasta Olsztyna oświadczyli, że rozmowy na ten temat nadal trwają i ustalenia w tej sprawie zostaną przekazane do publicznej wiadomości najwcześniej pod koniec czerwca. Więcej w zapisie wideo konferencji z udziałem członków Zarządu Regionu Partii Razem Małgorzaty Matuszewskiej-Boruc i Bartosza Gruceli oraz Agnieszki Dziemianowicz-Bąk, członkini Zarządu Krajowego Razem.

źródło: www.olsztyn24.com

Moim zdaniem

Dzień Dobry Mazury

Na temat

Małe domy kultury

Inspiracje Joasi

Eko-fala

Facebook

Kontakt

Adres redakcji

ul. Rybna 1
11-400 Kętrzyn

redakcja@telewizjamazurska.pl

Tel. 89 741 34 56

Tel. 662-104-043

BIURO REKLAMY

TEL. 515 891 276