RUSZA REMONT PEDIATRII W KĘTRZYŃSKIM SZPITALU

Opublikowano: środa, 23, sierpień 2017

Przeszło osiemset tysięcy to kwota za która zostanie wyremontowany oddział pediatryczny w Szpitalu Powiatowym w Kętrzynie. Środki na remont zostały sfinansowane przez Starostwo Powiatowe w Kętrzynie.

 

IMG_0043.JPG

Dziś w Starostwie powiatowym w Kętrzynie nastąpiło oficjalnie podpisanie umowy na ,,Remont i dostosowanie Oddziału Pediatrycznego Szpitala Powiatowego w Kętrzynie do wymogów określonych w obowiązujących przepisach''. Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma Spółdzielnia Wielobranżowa NIEGOCIN z Giżycka.

Wiceprezes Spółdzielni Arkadiusz Maculewicz, Członek Zarządu Anna Ostaszewska-Jurewicz oraz Członek Spółdzielni Roman Zakrzewski podpisali umowę z Dyrektorem Szpitala Powiatowego w Kętrzynie Krzysztofem Tytmanem oraz Starostą Powiatu Kętrzyńskiego Ryszardem Niedziółką – Oddział pediatrii od dawna potrzebował remontu i wreszcie najmłodsi mieszkańcy Powiatu Kętrzyńskiego będą mogli korzystać z nowoczesnego oddziału. Jest to duży sukces dla Szpitala ale i dla Powiatu, a skorzystają na tym dzieci.

Dyrektor szpitala Krzysztof Tytman nie krył zadowolenia - Podpisanie tej umowy to dla nas wielka radość. Mali pacjenci będą mogli leczyć się w bardzo komfortowych i przyjaznych dzieciom warunkach. Oddział pediatrii w Kętrzynie nie był remontowany od kilkudziesięciu lat, a więc przestał spełniać najnowsze nowymi Najwyższej Izby Kontroli oraz Sanepidu. Remont zostanie wykonany zgodnie z przepisami i wytycznymi. Prace ruszają już w poniedziałek, a zakończą się w październiku tego roku. Pieniądze przekazane przez Powiat zostaną na pewno dobrze spożytkowane.

-Spółdzielnia Wielobranżowa NIEGOCIN dołoży wszelkich starań, aby ta inwestycja była jak najlepiej wykonana. Cieszymy się z tej umowy, ponieważ zdobędziemy nowe doświadczenie w pracach z gazem medycznym. Remont oddziału to na pewno dobra informacja dla wszystkich mieszkańców powiatu kętrzyńskiego.

Już za 6 tygodni mali pacjenci Szpitala Powiatowego w Kętrzynie będą korzystać z nowo wyremontowanego oddziału pediatrii.

źródło: Starostwo Powiatowe w Kętrzynie

Moim zdaniem

Inspiracje Joasi

Na temat

Małe domy kultury

Mazurskie wędrówki

Eko-fala

Facebook

Kontakt

Adres redakcji

ul. Rybna 1
11-400 Kętrzyn

redakcja@telewizjamazurska.pl

Tel. 89 741 34 56

Tel. 662-104-043

BIURO REKLAMY

TEL. 515 891 276