NIGDY NIE MÓW NIGDY W EŁKU PO RAZ PIERWSZY!

Opublikowano: czwartek, 16, maj 2019

Już 24 maja 2019 od godziny 17-00 w Parku Naukowo Technologicznym w Ełku odbędzie się pierwsze takie wydarzenie rozwojowe na którym poznasz historię ludzi sukcesu, ale to nie wszystko.Dowiesz się miedzy innymi czym się kierują w swojej drodze na szczyt. O co należny zadbać aby droga była mniej wyboista. Zobaczysz jak można zarabiać na swojej pasji, gdyż każdy z naszych prelegentów to robi. Telewizja Mazurska objęła wydarzenie patronatem medialnym.

 

x.jpg

Poznasz różne punkty widzenia na te same sprawy, abyś mógł się zainspirować i wybrać swoją ścieżkę. Wydarzenie pod tytułem "Nigdy nie mów nigdy!" udowodni Ci, że to co chcesz osiągnąć jest na wyciągnięcie reki pod warunkiem, że bardzo tego chcesz. Jeśli chcesz się rozwijać, jeśli masz plany, ale nie wiesz jak do nich się zabrać, jeśli potrzebujesz inspiracji to zapraszamy Cię serdecznie. Duże zmiany zaczynają się od małych kroków, a właśnie to wydarzenie może być pierwszym z nich.

Prelegenci to:

Gabriel Daniel Brzozowski.

Współwłaściciel Biznes Marketing Consulting Group firmy zajmującej się szkoleniami, doradztwem biznesowym oraz nieruchomościami , autor książki "JA TO TY, CZY TY TO JUŻ JA?" mówca motywacyjny, szkoleniowiec, vloger. Specjalista od marketingu i reklamy online i offline. Człowiek którego dewizą życiową jest "Jeśli chcesz mieć coś czego nigdy nie miałeś, zacznij robić coś czego nigdy nie robiłeś". Od 2006 roku aktywny przedsiębiorca z ogromnym doświadczeniem w różnych branżach.

Tomasz Dmuchowski.

Przedsiębiorca.Wizjoner biznesu. Trener. Mówca. Autor Tomasz dla jednych człowiek zagadka , dla drugich chodząca motywacja. Osoba , która przez swoje doświadczenie i nieskończone pokłady pozytywnej energii codziennie motywuje kolejne osoby do zmiany swojego życia i pracy nad sobą. Pokazuje ludziom jak walczyć o swoje marzenia i jak dążyć do osiągnięcia postawionych sobie celów. Tomasz cały czas pracuje nad nowymi szkoleniami , na które zgłasza się co raz więcej osób prywatnych i firm. Pokazał, że pochodząc z małego miasta jakim jest Łomża również można realizować marzenia, a poprzeczka, którą sobie stawiamy nie musi być zawieszona nisko. Laureat "Osobowość Roku 2017" w kategorii Biznes Tytuł "Innowacje 2017: Cyfrowe Ewolucje" Autor bestsellera "Wszystko o zaufaniu" Autor "Przełam swoje granice. Zmiana mentalności" Twórca metodologii Crash Advisor

Katarzyna Bujniewicz.

Dyplomowana kreatorka wizerunku, absolwentka prestiżowych kursów Fashion Project oraz Professional Beauty Creator, ciągle podwyższa swoje kompetencje. Od ponad 10 lat pracuje nad wizerunkiem PR firm i klientów indywidualnych oraz nad kobiecym i męskim stylem gdzie inspiruje do odkrywania ukrytego piękna. Duże doświadczenie dała jej współpraca ze słynnymi Angielkami Trinny i Susanach przy produkcji programu dla TVN. Trenerka, coach ,autorka książek:

    KSIĄŻKA ,,W POGONI ZA STYLEM"
    KSIĄŻKA ,,POKOCHAJ SIEBIE W 30 DNI CZYLI DZIENNIK SAMOAKCEPTACJI"

Prywatnie żona, mama dwójki dzieci i opiekunka suni Koki.

Moim zdaniem

Dzień Dobry Mazury

Na temat

Małe domy kultury

Inspiracje Joasi

Eko-fala

Facebook

Kontakt

Adres redakcji

ul. Rybna 1
11-400 Kętrzyn

redakcja@telewizjamazurska.pl

Tel. 89 741 34 56

Tel. 662-104-043

BIURO REKLAMY

TEL. 515 891 276