MICHAŁ WYPIJ KANDYDATEM ZJEDNOCZONEJ PRAWICY NA PREZYDENTA OLSZTYNA

Opublikowano: piątek, 27, kwiecień 2018

Kandydatem Zjednoczonej Prawicy w wyborach na prezydenta Olsztyna będzie Michał Wypij. Potwierdził to dziś prezes PiS Jarosław Kaczyński na specjalnej konferencji prasowej.

michal-wypij_29208573.jpgPrzedstawienie kandydatów PiS na prezydentów największych miast to początek – nie kampanii wyborczej – ale okresu przygotowawczego, w którym nasi kandydaci będą intensywnie uczestniczyć

– powiedział prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.

Kandydatury były omawiane w ubiegłym tygodniu. Na spotkaniu Zjednoczonej Prawicy dyskutowali na ten temat liderzy PiS, Solidarnej Polski oraz Porozumienia.

Michał Wypij ukończył w 2009 r. studia magisterskie na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na kierunku politologia, specjalizacja: międzynarodowe stosunki polityczne i gospodarcze. Jest także absolwentem Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, studiów licencjackich na kierunku stosunki międzynarodowe, specjalizacja w zakresie polityki europejskiej oraz abiturientem studiów magisterskich na kierunku historia.

Od 8 grudnia 2015 roku jest doradcą w gabinecie politycznym wiceprezesa Rady Ministrów w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina.

Pierwsza tura wyborów samorządowych odbędzie się między 17 października a 9 listopada. Dokładną datę wybierze premier Mateusz Morawiecki.

źródło: Radio Olsztyn, Fot. SE

Moim zdaniem

Dzień Dobry Mazury

Na temat

Małe domy kultury

Inspiracje Joasi

Eko-fala

Facebook

Kontakt

Adres redakcji

ul. Rybna 1
11-400 Kętrzyn

redakcja@telewizjamazurska.pl

Tel. 89 741 34 56

Tel. 662-104-043

BIURO REKLAMY

TEL. 515 891 276