ŚMIECH I BRAWA NA GIŻYCKIEJ SESJI. RADNY PODSUMOWAŁ ROK

Opublikowano: wtorek, 09, styczeń 2018

Koniec roku to czas podsumowań, to czas w którym robimy rachunek sumienia i oceniamy to co udało nam się dokonać w mijającym roku. Wszystko po to aby zaplanować kolejny rok, aby był lepszy i efektywniejszy. Tak też było w przypadku giżyckiego radnego miejskiego Łukasza Zakrzewskiego.

Postanowił on zakończyć rok z przytupem i w wielkim stylu. A wszystko działo się na ostatniej Sesji Rady Miasta w Giżycku. Radny postanowił podsumować swoją działalność i w swoim stylu oznajmił na forum o „skuteczności swojej” interpelacji dotyczącej programu Mieszkanie plus, czym wywołał lawinę śmiechu koleżanek i kolegów radnych. Dlaczego wypowiedz jego wywołała taką reakcję innych rajców?

Owy radny w ostrej opozycji do Burmistrza Giżycka próbuje ciągle uprzykrzać życie włodarzowi miasta, krytykując i torpedując każdy jego pomysł czy też działanie. Radny sławny jest ze swoich „lotnych” wypowiedzi i mówiąc delikatnie dziwnych interpelacji i dziwacznych zachowań. Niestety tylko z tego, bo próżno szukać konkretnych czynów. Czy ostatnia sesja w roku wywołała w radnym poczucie niespełnienia czy radnego przeraził aż tak  bilans własnej pracy, że postanowił …...przypisać sobie cudzy sukces?   Czym do łez rozbawił pozostałych radnych.
Na ripostę Wojciecha Iwaszkiewicza, Burmistrza Giżycka nie trzeba było długo czekać...Włodarz udowodnił radnemu niewiedzę i to, że mówiąc językiem politycznej elegancji mija się z prawdą. Nie pierwszy raz...
Radny mocno utożsamia się z ugrupowaniem Kukiz'15.Świadczy choćby o tym jego profil społecznościowy, gdzie udziela się i wypowiada na ten temat bardzo aktywnie.
Zapytaliśmy o pozycję radnego Zakrzewskiego, Andrzeja Maciejewskiego Posła RP z ugrupowania Kukiz'15, który oświadczył, że.......nie chce mieć nic wspólnego z Łukaszem Zakrzewskim i co więcej  kategorycznie dodał aby nie utożsamiać radnego z Kukiz'15!
No cóż …zgoda buduje, niezgoda rujnuje. Po co zatem tracić energię na waśnie, przepychanki utrudniając pracę tym którzy chcą działać dla dobra mieszkańców. Wszak funkcja radnego do praca na rzecz społeczeństwa, które udzieliło mandatu zaufania nie po to aby go marnować na bezcelowe kłótnie. Jednakże to właśnie wyborcy rozliczą i mogą pokazać radnemu czerwoną kartkę.

Fragment Sesji Rady Miejskiej w Giżycku

 

Moim zdaniem

Dzień Dobry Mazury

Na temat

Małe domy kultury

Inspiracje Joasi

Eko-fala

Facebook

Kontakt

Adres redakcji

ul. Rybna 1
11-400 Kętrzyn

redakcja@telewizjamazurska.pl

Tel. 89 741 34 56

Tel. 662-104-043

BIURO REKLAMY

TEL. 515 891 276